< Back < View all opportunities
XREAL Games

GAME DESIGNER

Nemzetközi szinten elismert VR (virtuális valóság) játékfejlesztő stúdió keresi legújabb Game Designer csapattagját.

Mindannyian gamerek és VR-rajongók vagyunk, és olyan játékokat fejlesztünk 2016 óta, amelyekkel szívesen játszanánk. Célunk, hogy felfedezzük a VR által kínált összes lehetőséget, miközben úttörő élményeket nyújtunk, tele akciókkal, fegyverekkel és rock’n’rollal. A kutyabarát irodánk Budán található egy loft jellegű épületben.

AMI VÁR RÁD:

  • Pályák tervezése, elkészítése és sztori scriptelése
  • Játék elemeinek finomhangolása, játékélmény fejlesztése
  • Játék működésének, a játékrendszer egyes elemeinek továbbfejlesztése a csapat többi tagjával együtt

AKIT KERESÜNK RENDELKEZIK:

  • Game Designer tapasztalattal
  • Kiadott játékban való részvétellel
  • Játékok és a játékfejlesztés iránti szenvedéllyel
  • Megbízható, precíz, igényes munkavégzéssel
  • Erős tanulási, fejlődési motivációval
  • Jó kommunikációs készséggel (szóban és írásban)
  • Rugalmas hozzáállással és proaktív attitűddel
  • Kitűnő problémamegoldó képességgel

AMI ELŐNYT JELENT:

  • Unreal Engine tapasztalat (vagy legalább valami komolyabb game engineben szerzett tapasztalat)
  • VR fejlesztés és játékok ismerete
  • Ha kedveled az FPS játékokat, esetleg fejlesztésben is részt vettél
  • Excel /Google Sheets magasabb szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil céges háttér, hosszú távú, teljes munkaidős álláslehetőség
  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés támogatása
  • Fiatalos, összetartó csapat és remek csapatszellem
  • Barátságos munkakörnyezet és munkahelyi légkör
  • Világszínvonalú VR játékok fejlesztésében való aktív részvételi lehetőség
  • Céges VR eszköz (Oculus Quest 2)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1117 Budapest, Budafoki út 111-113.

Jelentkezni CV (vagy portfólió), és egy rövid bemutatkozás kíséretében a jobs@xrealgames.com címen tudtok.

Fields with (*) are compulsory.